You need to enable js in your browser settings to properly display the site. Для корректного отображения сайта Вам необходимо включить js в настройках браузера. Для коректного відображення сайту Вам необхідно включити js в налаштуваннях браузера.

Українська Професійна Кіберспортивна Асоціація (UPEA) розпочинає 2-й сезон національного соціального проєкту Відповідальність Ліга 2021. Партнером сезону стала компанія SOCAR Energy Ukraine. Мета проєкту — привернути увагу до недостатньо захищених груп і продемонструвати мультифункціональність кіберспорту як дієвого соціального інструменту допомоги. А саме:  інтеграція його учасників в активне соціальне життя: психологічна та фізична реабілітація у поєднанні із кіберіграми. 

Протягом вересня буде сформовано п’ять інклюзивних кіберспортивних команд, учасниками яких будуть ветерани АТО/ООС, діти з розладом аутичного спектру, сироти та з малозабезпечених родин, а також люди похилого віку. В кожній команді буде 6-7 учасників.

Аналогічних проєктів в Україні та світі наразі немає, хоча в таких країнах, як США, Норвегія, Швеція, Ізраїль існують окремі інклюзивні кіберспортивні команди.

Нагадаємо, перша команда у межах проєкту Відповідальність Ліга була створена в серпні 2020 року. Її учасники — ветерани АТО/ООС. У вересні того ж року створили ще одну команду серед київських дітей з розладом аутичного спектру. 

“Кіберспорт — це не просто гра. Наш спільний проєкт є унікальним не тільки для України, а й для світу, та має потужну соціальну складову.  Відповідальність Ліга сприяє поширенню інклюзії в суспільстві, завдяки використанню інноваційних та діджитальних інструментів, а також допомагає створенню нових можливостей та підвищенню якості життя різних соціальних груп”, — пояснила Анна Коротич, керівниця Департаменту PR та комунікацій компанії SOCAR Energy Ukraine

"SOCAR Energy Ukraine розділяє з UPEA впевненість в тому, що кіберспорт здатен системно вирішити певні  соціальні проблеми українського суспільства", — розповів Олег Рибалка, операційний директор UPEA, керівник проєкту Відповідальність Ліга.