You need to enable js in your browser settings to properly display the site. Для корректного отображения сайта Вам необходимо включить js в настройках браузера. Для коректного відображення сайту Вам необхідно включити js в налаштуваннях браузера.

Паливні картки

Використовуйте паливні карти sCard, щоб отримати всі переваги, знижки та інструменти управління і суттєво заощадити. Паливна картка підходить бізнесу (не призначена для фізичних осіб або в якості подарункових паливних карт).

Легко поповнюйте рахунок і отримайте доступ до докладної інформації, яку надають картки на пальне, з приводу всіх транзакцій по заправці. Заправка паливною карткою дозволить насолодитися інноваційним процесом економії, адже Ви позбудетеся від зайвих витрат, контролюючі частоту заправок, можете встановити ліміти, використовувати додаткові знижки і акційні пропозиції.

Переваги використання паливних карт

Паливна карта sCard дозволить:

  1. Купувати пальне з фіксованою знижкою;
  2. Проводити розгорнутий контроль витрат;
  3. Контролювати і обмежувати споживання пального;
  4. Отримувати будь-який вид нафтопродуктів в необхідних обсягах;
  5. Швидко заблокувати доступ у разі втрати паливної картки;
  6. Користуватися послугами автомийок і шиномонтажу.

В якості альтернативи електронним паливним карткам Ви можете використовувати талони на пальне.

Зателефонуйте нам +38(044)207-10-00, якщо у Вас залишилися питання!

Часто задавані питання про Паливні картки

Що таке паливна картка?

Паливна карта - це пластикова карта, яка автоматизує процес оплати палива на АЗК.

Скільки коштує паливна картка?

Ціна на паливні картки залежить від того, на яку суму Ви плануєте поповнити рахунок. Заправні карти SOCAR підійдуть бізнесу для регулярного користування. Купуючи "бензинові карти", Ви контролюєте заправки по картах і встановлюєте ліміти на витрати.

Де приймають паливну картку?

Електронні паливні картки приймають на всіх автозаправних комплексах мережі SOCAR в Україні. Наші картки на паливо приймають в: АЗК SOCAR, АЗК партнерів та інших місцях.

Як отримати паливну картку?

Оформлення паливних карт можна замовити по телефону, який вказаний тут. Мережа АЗК SOCAR обслуговує міжнародні паливні картки європейського зразка E100 і приймає до оплати Visa, MasterCard.

Залиште свої контакти і ми вам зателефонуємо:

*Обов'язкові поля