You need to enable js in your browser settings to properly display the site. Для корректного отображения сайта Вам необходимо включить js в настройках браузера. Для коректного відображення сайту Вам необхідно включити js в налаштуваннях браузера.

Купуйте будь-які нафтопродукти, отримуйте фіксовану знижку від цін, вказаних на стелах АЗК, та користуйтесь послугами автомийки по всій території України. Паливна картка, ідеальний вибір для підприємств, що здійснюють автоперевезення або часті поїздки Україною. Поповнюється на суму, сплачену за рахунком-фактурою або договором.

Обирайте свою схему роботи:

- «Лімітна схема»

Зручна для підприємств з великим автопарком.

Для підключення будь-якої кількості смарт-карт до одного особового рахунку компанії, встановлення фіксованого ліміту пального для кожної автівки або водія. Смарт-картка зберігає інформацію щодо виду і кількості пального доступного для отримання протягом доби/тижня/місяця. «Лімітна схема» дозволяє контролювати загальний баланс рахунку і поповнювати його однією транзакцією, а не по кожній картці окремо.

- «Електронний гаманець»

Схема, де кожна смарт-картка має свій власний рахунок з можливістю поповнити його на будь-яку суму. Витрачаючи пальне, клієнт може надіслати запит в офіс компанії на поповнення або ж поповнити власноруч. Ця схема створена для невеликих підприємств та приватних користувачів.

«ONLINE картки» – інноваційна система управління смарт-карткою в режимі онлайн.

Широкі можливості, щоб заощадити:

- блокування та розблокування картки за 5 хв з моменту звернення;

- дистанційне додавання та видалення видів палива;

- обмеження заправок за часом. Наприклад, водій зможе обслуговуватись на АЗК лише по буднях з 9:00 до 18:00;

- встановлення та змінення лімітів на кількість пального як у гривнях, так і у літрах на добу, тиждень чи місяць;

- обмеження кількості операцій по картці.

Як придбати смарт-картку?

Зателефонуйте за номерами, вказаними нижче, надайте менеджерам відповідну інформацію для укладання договору та вкажіть кількість потрібних смарт-карток. Сплатіть рахунок-фактуру, надіслану нашими менеджерами, та заберіть ваші смарт-картки в будь-якому відділенні компанії.

Перелік АЗК, що приймають смарт-картки sCard:

АЗК SOCAR завантажити

АЗК компаній-партнерів, завантажити 

*Обов'язкові поля