You need to enable js in your browser settings to properly display the site. Для корректного отображения сайта Вам необходимо включить js в настройках браузера. Для коректного відображення сайту Вам необхідно включити js в налаштуваннях браузера.

Паливна картка sCard, ідеальний вибір для підприємств, що здійснюють автоперевезення або часті поїздки Україною. Поповнюється на суму, сплачену за рахунком-фактурою або договором.

Купуйте будь-які нафтопродукти, омивачі для скла, AdBlue, отримуйте фіксовану знижку від цін, вказаних на стелах АЗК, та користуйтесь послугами автомийки, по всій території України.

Обирайте свою схему роботи - один рахунок на всі картки, або декілька рахунків в межах компанії з окремими балансами і картками.

В першому випадку всі картки Вашої компанії будуть закріплені за одним особовим рахунком, з якого картки будуть використовувати кошти в межах своїх лімітів.

При необхідності, картки можливо розділити по окремим особовим рахункам. І прив’язати одну або декілька карток до кожного рахунка. В особистому кабінеті клієнта Ви зможете переглядати всі залишки по рахункам, а також при необхідності робити перекази коштів між ними.

Особистий кабінет клієнта має широкий функціонал:
- блокування та розблокування карток;
- зміна видів палива та лімітів;
- зміна тримачів карток;
- закріплення номеру телефону для електронної картки sCard в додатку SOCAR level;
- формування рахунку на оплату та перегляд видаткових документів за період;
- перегляд звітності за період, а також можливість автоматичного завантаження даних у клієнтські системи обліку по API;
- встановлення днів та часу обслуговування карток;
- зміна/розблокування пін-коду картки.

Як придбати смарт-картку?

Заповніть заявку нижче, або зателефонуйте за номерами, надайте нашим менеджерам з продажів відповідну інформацію для укладання договору та вкажіть кількість потрібних смарт-карток. Сплатіть рахунок-фактуру, надіслану нашими менеджерами, та заберіть Ваші смарт-картки зручному офісі компанії. Перелік АЗК, що приймають смарт-картки sCard:

АЗК SOCAR переглянути

АЗК компаній-партнерів переглянути

*Обов'язкові поля