You need to enable js in your browser settings to properly display the site. Для корректного отображения сайта Вам необходимо включить js в настройках браузера. Для коректного відображення сайту Вам необхідно включити js в налаштуваннях браузера.

Мережа АЗК SOCAR отримала перемогу у рейтингу брендів «Фаворити Успіху – 2018». Другий рік поспіль експерти ринку, споживачі та публічні персони віддають свої голоси саме мережі азербайджанських автозаправних комплексів, вибираючи торгову марку, яку вони хотіли би порекомендувати друзям і знайомим.

Всеукраїнське некомерційне дослідження народних уподобань тривало протягом 2018 року за допомогою анкетування спеціалістів професійного журі та на інтернет-порталі FAVOR.

«Незважаючи на те, що ми часто отримуємо нагороди як представники преміального сегмента паливного роздробу, статус лідера споживчих переваг – досить висока оцінка нашої діяльності. А також велика відповідальність і черговий виклик для команди. Тож продовжимо тримати високу планку сервісності. Продовжимо дивувати, заряджати позитивними емоціями. Намагатимемося й надалі відповідати очікуванням споживачів.» – зазначив директор керуючої компанії «Сокар Петролеум» Ігор Орлов.

Компанія SOCAR відома в Україні як новатор сервісних рішень, бренд, який задає тренди розвитку та незмінно надає якісні продукти та продуманий до дрібниць сервіс.

Інші новини

Всі новини
Зі святом весни та азербайджанським Новим роком!

Зі святом весни та азербайджанським Новим роком!

Читати далі
Фото 42335 - Новини

Мережа SOCAR — безпечний простір для співробітників та гостей!

Читати далі