You need to enable js in your browser settings to properly display the site. Для корректного отображения сайта Вам необходимо включить js в настройках браузера. Для коректного відображення сайту Вам необхідно включити js в налаштуваннях браузера.

Теплий весняний день став по-справжньому яскравим для київського скверу ім. Мусліма Магомаєва, адже його територію почали прикрашати вічнозелені туї та акації. До процесу посадки дерев долучилася і команда ТОП-менеджменту SOCAR на чолі із Генеральним директором Ельчіном Мамєдовим. 

Організаторами заходу виступили працівники посольства Азербайджану в Україні на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом паном Азером Худієвим  та представники азербайджанської діаспори. Саме за їхнього сприяння у минулому році сквер було відкрито, а присвятили зелену зону азербайджанському артисту і композитору Мусліму Магомаєву.

З почуттям глибокої поваги до відомого баритону, учасники власноруч доповнили територію скверу новими насадженнями. Адже дерево – символ багатовікової сили, яка ототожнюється з пам’яттю та любов’ю до творчості митця.