You need to enable js in your browser settings to properly display the site. Для корректного отображения сайта Вам необходимо включить js в настройках браузера. Для коректного відображення сайту Вам необхідно включити js в налаштуваннях браузера.

Компанія SOCAR здійснила проект реконструкції парку «Дружба» ім. Заріфи Алієвої в Ірпіні, що на Київщині. Парк став справжньою пам'яткою та найкращим місцем для культурного дозвілля в Ірпіні.

Будучи не тільки затишним зеленим куточком відпочинку в Ірпіні, а й символічним подарунком українському народові від азербайджанського.

Цей парк має особливе значення. Його роль полягає в пізнавальній функції і знайомстві своїх відвідувачів із всесвітньо відомими видатними особистостями Азербайджану. Зокрема, з легендою медицини Заріфою Алієвої, на честь якої він названий, – першою жінкою-вченою в СРСР, удостоєною премії Академії Медичних Наук СРСР ім. академіка М. І. Авербаха, а також жінки, яка була дружиною Загальнонаціонального лідера Азербайджану Гейдара Алієва і матір'ю чинного Президента Азербайджану Ільхама Алієва.

Також недалеко від парку в загальноосвітній спеціалізованій школі лінгвістики № 12 м. Ірпіня відкрита кімната-музей імені Заріфи Алієвої.