You need to enable js in your browser settings to properly display the site. Для корректного отображения сайта Вам необходимо включить js в настройках браузера. Для коректного відображення сайту Вам необхідно включити js в налаштуваннях браузера.

Соціальні проекти можуть бути ефективні тільки, якщо вони є системними і довгостроковими. Тому до діалогу про реалізацію «зелених» проектів треба залучати не тільки бізнес, а й науковців, журналістів, громадські та міжнародні організації. На цьому зійшлися українські представники міжнародних організацій і компаній, які зібралися на інтерактивний воркшоп, присвячений Всесвітньому дню захисту навколишнього середовища.

Учасниками воркшопу були представники Глобального договору ООН в Україні, ОБСЄ в Україні, Посольства Азербайджану в Україні, консультаційної компанії КПМГ, Представництва SOCAR в Україні, Всеукраїнської PR-ліги, Укртелеком, HotelIbis, Київського національного економічного університету.

«Попит на освітні екологічні проекти в Україні активно зростає», – зазначив національний менеджер проектів Координатора проектів ОБСЄ в Україні Ярослав Юрцаба. В якості прикладу він презентував «Зелений пакет», який Координатор ОБСЄ в Україні адаптував до потреб системи освіти, щоб розвивати екологічні світогляд і відповідальну поведінку дітей в молодших і середніх класах (www.green.pack.in.ua).

Партнер КПМГ в Україні Дмитро Алєєв підкреслив: «Комерційні і некомерційні організації можуть разом створювати унікальні соціальні проекти, залучати співробітників одночасно у різних країнах для захисту навколишнього середовища заради порозуміння та майбутнього світу».

Як у реалізації «зелених» проектів використовують науковий підхід, а саме концепцію «softpower», продемонструвало Представництво SOCAR в Україні. «Екологічні проекти – частина соціальної політики компанії, – зазначила прес-секретар SOCAR в Україні Марина Ергемлідзе. – Вони, з одного боку, концентруються на діях, що приносять користь суспільству, а з іншого – на діях, які підсилюють привабливість Азербайджану в очах світової громадськості». На практиці це проявляється в тому, що в Україні SOCAR будує вже третій парк з елементами азербайджанської культури, розвиває программу озеленення територій навколо АЗК, реалізує на АЗК оригінальну азербайджанську продукцію з натуральних інгредієнтів.

Кульмінацією воркшопу стала презентація фотопроекту «Відкрийте Азербайджан!», авторами якого виступили співробітниця SOCAR в Україні Саміра Алієва і співробітник КПМГ в Азербайджані Агіль Азімов.

«Зелений» формат заходу характеризувався такими особливостями:
1. Фотопроект «Відкрийте Азербайджан» включає фотовиставку в офісі КПМГ і онлайн-версію YouTube. Найяскравіші фотографії Азербайджану з різними сюжетами доступні багатомільйонної аудиторії в Інтернет https://www.youtube.com/watch?v=6iS28S_STnE

2. На всіх етапах підготовки і проведення події були використані цифрові технології, мінімізовано використання паперу та електро енергії.

3. Під час азербайджанського чаювання були представлені традиційні солодощі пахлава і шекербура, зроблені з органічних продуктів.