You need to enable js in your browser settings to properly display the site. Для корректного отображения сайта Вам необходимо включить js в настройках браузера. Для коректного відображення сайту Вам необхідно включити js в налаштуваннях браузера.

В Україні мало фахівців зі знанням азербайджанської мови, але ті, хто нею володіють, високо затребувані на ринку праці. Такі професіонали азербайджанським компаніям, що працюють в Україні,конче необхідні. Про це підкреслив заступник Голови Представництва SOCAR в Україні Азі Асланов під час відкриття Центру азербайджанської мови і культури імені Гейдара Алієва в Київському національному лінгвістичному університеті.

У Центрі, обладнаному на кошти Представництва SOCAR в Україні, встановлено надсучасне  лінгафонне та мультимедійне обладнання для ефективного вивчення азербайджанської мови.

«Символічно, що Центр названо на честь Гейдара Алієва, загальнонаціонального лідера азербайджанського народу, який завжди приділяв велику увагу освіті молоді та стояв біля витоків початку співпраці України і Азербайджану в області утворення і науки, – зазначив Азі Асланов. – Продовжуючи цей вектор, Представництво SOCAR в Україні, також приділяю увагу інвестиціям  в освітній процес молоді».

Надалі Центр азербайджанської мови і культури в Київському національному лінгвістичному університеті слугуватиме не лише сучасною навчальною аудиторією для занять студентів. Він перетвориться на майданчик для зустрічі представників азербайджанських бізнес-кіл зі студентами, стане платформою з реалізації программ обміну студентами між університетами України та Азербайджану. Завдяки цьому у Центрі готуватимуть не лише професіоналів в області азербайджанської мови і культури, але і будуватимуть дипломатичні та комерційні відносини між двома країнами.