You need to enable js in your browser settings to properly display the site. Для корректного отображения сайта Вам необходимо включить js в настройках браузера. Для коректного відображення сайту Вам необхідно включити js в налаштуваннях браузера.

Другий рік поспіль у День Святого Миколая SOCAR здійснює мрії маленьких пацієнтів онкологічного відділення Львівської обласної дитячої спеціалізованої клінічної лікарні.

Для цього співробітники компанії зібрали листи дітей до Святого Миколая про їх найрізноманітніші мрії. Дехто з дітей бажав отримати гарну іграшку, книгу,  дехто музичний інструмент або мобільний пристрій, а хтось бажав здоров'я рідним та близьким.

Компанія SOCAR організувала для дітей тепле свято, адже вони завжди чекають і зустрічають гостей з особливою радістю. А вдячність в очах дітей ще більше мотивує і надихає на звершення нових добрих справ.

Дотримуючись принципів соціальної відповідальності, SOCAR бере активну участь у житті дітей, які потребують турботи і захисту, в тому числі, здійснюючи щорічну благодійну ініціативу «З мріями до Святого Миколая».