You need to enable js in your browser settings to properly display the site. Для корректного отображения сайта Вам необходимо включить js в настройках браузера. Для коректного відображення сайту Вам необхідно включити js в налаштуваннях браузера.

5 червня 2018 року в Одеській спеціальній школі №75 за підтримки департаменту міжнародних відносин Одеської міської ради відбулося яскраве свято «Зустріч друзів», присвячене Міжнародному Дню захисту дітей, почесними гостями якого стали представники дипломатичних місій, інституту спеціальної педагогіки НАПН України, громадських організацій та компанії SOCAR.

Основною метою свята стало нагадування суспільству про те, що кожній дитині потрібна увага і підтримка, а також залучення всіх небайдужих до проблем дітей і створення справжнього казкового свята для них.

Учні одеської спеціальної школи №75 мають вроджені вади розвитку і для комфортного суспільного життя їм доводиться довго вчитися, щоб чітко розмовляти та рухатися.

На жаль, школи для особливих дітей не мають повноцінної державної підтримки, що значно ускладнює та сповільнює процес їхнього навчання. Але завдяки небайдужості ряду організацій, діти все ж отримують необхідне обладнання, а разом з ним і шанс продовжити навчання в спеціальних групах професійно-технічних училищ.

Компанія SOCAR має ряд благодійних програм, у рамках яких, в тому числі, вже не перший рік підтримує учнів Одеської спеціальної школи. Наприклад цьогоріч, SOCAR подарував дітям комп’ютерне обладнання, якого бракувало навчальному закладу.

Під час «Зустрічі друзів» директор подякувала усім, хто виступає опорою школи: «Фактично все оновлене обладнання, яке має наша школа, закуплене за рахунок спонсорів. Ми щиро дякуємо усім, хто відгукується на наші прохання. Особливо приємно, що люди навіть з Києва до нас їдуть, як от представники SOCAR, щоб порадувати дітей подарунками та зробити добру справу. Повірте, допомагати простіше ніж приймати допомогу. Не забувайте, будь ласка, що є люди, які потребують вашої уваги і, на жаль, без вашої допомоги не можуть комфортно жити, навчатися і працювати».

Справжнім сюрпризом для гостей став виступ шкільного танцювального ансамблю «Сонячні промінчики». Не зважаючи на певні вади, діти дуже чуттєво затанцювали, чим розчулили всіх присутніх. А на завершення, учасники свята випустили в небо білих голубів, як вічних символів миру.