You need to enable js in your browser settings to properly display the site. Для корректного отображения сайта Вам необходимо включить js в настройках браузера. Для коректного відображення сайту Вам необхідно включити js в налаштуваннях браузера.

Представництво SOCAR в Україні реалізувало ще один благодійний захід і підтримало юного українського талановитого піаніста з обмеженими можливостями рук Ярослава Бихав участі одному з найпрестижніших міжнародних музичних конкурсів піаністів.

Давньою мрією Ярослава на шляху самовдосконалення участь в одному з найпрестижніших музичних подій у світі музики, у Міжнародному конкурсі юних піаністів імені С. В. Рахманінова, що проходить один раз на кілька років у Німеччині.

Втілити в реальність мрію юного українського таланту і сильного духом хлопця взялося Представництво SOCAR в Україні, забезпечивши йому поїздку на цей конкурс в квітні 2013 року.

Народжений з травмами обох рук, 13-річний Ярослав Бих, не дивлячись на хворобу, чудово опанував віртуозною грою на фортепіано. Беручи участь в музичних конкурсах юних піаністів на рівні з іншими учасниками, він досяг вже чималих успіхів і має ряд перемог. Зокрема, він був гідно відзначений премією «Гордість країни» в 2010 р. в номінації «Рідкісний талант».

Сьогодні Ярослав майже нічим не відрізняється від однолітків завдяки безустанним зусиллям рідних, які допомагають йому боротися з недугою і ті, хто не знають про нього, не вірять, що хлопцеві пророкували повну нерухомість рук.