You need to enable js in your browser settings to properly display the site. Для корректного отображения сайта Вам необходимо включить js в настройках браузера. Для коректного відображення сайту Вам необхідно включити js в налаштуваннях браузера.

19 грудня 2012 року в День Святого Миколая SOCAR здійснив мрії маленьких пацієнтів онкогематологічного відділення Львівської обласної дитячої спеціалізованої клінічної лікарні.

Втілити в життя дитячі мрії вдалося, попередньо зібравши листи дітей, написані ними Святому Миколаю. У листах діти просили отримати в день свята музичні інструменти, одяг, іграшки, книги, приладдя для малювання, телефони, комп'ютерні аксесуари, планшети. Деякі з дітей просили здоров'я для батьків…

Важливо, що переживаючи важкі захворювання, маленькі пацієнти не втрачають надії на швидке одужання, вірять у дива і мріють, щоб збулися їхні прості дитячі бажання.

Кошти на придбання подарунків були зібрані SOCAR в результаті проведення благодійної акції на однойменних АЗК у Львівській області. Суть акції полягала в тому, що, купуючи спеціальну акційну символіку (наліпки-метелики), клієнти безпосередньо ставали учасниками акції, а всі кошти, отримані від продажу наліпок на АЗК, спрямовувалися на придбання подарунків дітям.

За рахунок зібраних коштів дітям було створено справжнє свято Святого Миколая з театралізованим дійством і довгоочікуваними подарунками.