You need to enable js in your browser settings to properly display the site. Для корректного отображения сайта Вам необходимо включить js в настройках браузера. Для коректного відображення сайту Вам необхідно включити js в налаштуваннях браузера.

Урочисте відкриття відремонтованих приміщень для дитячих групп відбулося 13 липня 2012. На ньому були присутні Надзвичайний і Повноважний Посол Турецької Республіки в Україні Мехмет Самсар, мер Одеси Олексій Костусєв, представники Товариства турецьких бізнесменів в Україні та Представництва SOCAR в Україні в особі Орхана Алієва.

Керуючись принципом про те, що благодійність – це обов'язок і привілей всіх, хто домігся успіху. Представництво SOCAR в Україні регулярно надає благодійну допомогу дитячим закладам, які в силу різних обставин обмежені в реалізації своїх прав і інтересів.

Довідка:
Одеський психоневрологічний будинок дитини №3 «Сонечко» – спеціалізований заклад, де виховуються діти віком до 6 років від яких відмовилися батьки, і, які мають глибокі ураження центральної нервової системи, вади розвитку, генетичні захворювання.