You need to enable js in your browser settings to properly display the site. Для корректного отображения сайта Вам необходимо включить js в настройках браузера. Для коректного відображення сайту Вам необхідно включити js в налаштуваннях браузера.

Тільки з 9 до 19 лютого власники карток level мають унікальну можливість придбати ювелірні вироби PANDORA зі знижкою 15%. Безмежна кількість образів, неймовірно деталізовані намистини та стильні браслети, а також вишукані каблучки, сережки та намиста. Завітайте у найближчий магазин, оберіть вишукану прикрасу, пред’явіть персональну карту level та отримайте знижку!

Прикраси від ювелірного бренду PANDORA вже більше 35 років полонять серця мільйонів шанувальників в усьому світі. Неймовірно деталізовані елементи довершують вишукані ювелірні прикраси та додають краси і мрійливості нашому життю.

Переглянути прикраси

* Знижка не розповсюджується на колекцію PANDORA Disney та покупки в інтернет-магазині, а також не сумується із іншими спеціальними пропозиціями. Деталі уточнюйте у продавців консультантів офіційних магазинів роздрібної торгівлі Pandora або за телефоном 0 800 30 99 19.