You need to enable js in your browser settings to properly display the site. Для корректного отображения сайта Вам необходимо включить js в настройках браузера. Для коректного відображення сайту Вам необхідно включити js в налаштуваннях браузера.

Новий рік вже незабаром!

З 1 по 31 грудня 2017 року беріть участь в акції: Щедрі дива від SOCAR та вигравайте коштовні подарунки. Головний приз акції – автомобіль AUDI A3 1.6 TDI Sportback. Крім того до свята будуть розіграні: iPhone X 64 GB Space Gray, подарункові сертифікати від Укрзолото, Montblanc, Tumi та подарункові корзини з продукцією ТМ Азерчай.

Як прийняти участь в акції?
1. Заправте авто від 30 літрів пального*;
2. Пред'явіть картку level при розрахунку;
3. Зареєструйте картку level, якщо Ви цього ще не зробили;
4. Зберігайте чек до моменту останнього розіграшу.
Деталі за номером Гарячої лінії SOCAR 0800 50 85 85

* Маються на увазі всі види пального, окрім скрапленого газу, а саме: «92», «95», «Nano 95», «Nano 98», «Nano ДП», «Diesel Nano Extro».

Ще не маєте карти level? Дізнайтесь як її отримати та зареєструвати

Отримати та зареєструвати картку level 
Партнери акції:
Фото 5887 - Щедрі дива від SOCARФото 5888 - Щедрі дива від SOCARФото 5889 - Щедрі дива від SOCAR

Умови акції «Щедрі дива від SOCAR»
1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. Дані правила визначають умови участі в акції «Щедрі дива від SOCAR» (надалі за текстом – Акція), а також порядок її проведення.
1.2. Організатором та виконавцем Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «СОКАР ПЕТРОЛЕУМ» (надалі за текстом – Організатор).
1.3. Акція проводиться на всіх автозаправних станціях «SOCAR» в Україні (надалі за текстом – місця проведення акції). Вся необхідна додаткова інформація та адреси автозаправних станцій «SOCAR» міститься на сайті, на сторінці: мережа АЗК.
1.4. Акція «Щедрі дива від SOCAR» – це впорядковані дії і заходи, спрямовані на досягнення мети, а саме, популяризація торгової марки (бренду) «SOCAR», «Nano» та «Diesel Nano Extro» в Україні, а також підвищення попиту на пальне, що реалізується на автозаправних станціях «SOCAR» в Україні.
1.5. Фонд заохочень Акції:
1.5.1. Головний приз: Автомобіль AUDI A3 1.6 TDI Sportback.
1.5.2. Призи:

Телефони iPhone X 64 GB Space Gray.
Подарункові сертифікати мережі ювелірних магазинів Укрзолото номіналом 5000 грн, та номіналом 2500 грн.
Подарункові Корзини з продукцією ТМ Азерчай.
Подарункові сертифікати бутіка аксесуарів Montblanc номіналом 3 000 грн.
Подарункові сертифікати бутіка дорожніх сумок Tumi номіналом 1500 грн.

1.6. Правила Акції – правила, з якими ознайомлюється кожний Учасник та які визначають обсяг прав і обов’язків Організатора та Учасників при участі в Акції.
1.7. Учасник Акції – фізична особа, яка досягла 18-річного віку і є покупцем у розумінні Закону України «Про захист прав споживачів» та яка надала свою згоду на участь в Акції, шляхом здійснення розрахункової операції та/або шляхом надання своєї зареєстрованої картки «LEVEL» при здійсненні такої операції, чим однозначно підтвердила факт ознайомлення з даними правилами та умовами Акції в повному обсязі та погодилась з ними, в наслідок чого приєдналась до неї.
1.8. Учасниками Акції не можуть бути особи, які перебувають у трудових відносинах із Організатором Акції.
1.9. Юридичні особи не можуть брати участь в Акції.
1.10. Партнери Акції – юридичні особи, які залучені Організатором до участі у проведенні та/або реалізації Акції.
1.11. Сайт Акції – Інтернет-сайт, що знаходиться за адресою: www.socar.ua, за допомогою якого здійснюється інформаційна підтримка Учасників Акції та можуть надаватися додаткові сервіси в межах Акції.
1.12. Картка «LEVEL» – індивідуальна, бонусна, накопичувальна картка лояльності постійного покупця АЗК «SOCAR».
1.13. Період проведення акції – з 1 грудня 2017 року по 31 грудня 2017 року включно.
1.14. Дата, час і місце проведення розіграшу визначено даними Правилами.
1.15. Правила Акції не суперечать чинному законодавству України, в тому числі, Цивільному кодексу України, Закону України «Про інформацію» та Закону України «Про захист персональних даних».
1.16. Переможець розіграшу Призу – учасник Акції – претендент на виграш, картка лояльності якого була визначена такою, що виграла та який виконав зі свого боку всі зобов’язання, визначені п. 6 цих Правил. 
1.17. Інформування щодо правил та умов Акції здійснюється за допомогою анонсування Акції та розміщення офіційних правил та умов Акції на сайті www.socar.ua.
1.18. Дані правила можуть бути змінені та/або доповнені Організатором протягом всього строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення даних правил та умов можливі у випадку їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про правила та умови Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту їх опублікування, якщо інше не буде встановлено самими змінами/доповненнями.
 

2. УМОВИ УЧАСТІ У РОЗІГРАШІ ПРИЗУ ТА ЙОГО ОТРИМАННЯ
2.1. Для набуття статусу Учасника розіграшу Головного призу та призу необхідно:
2.1.1. В місцях та в період проведення Акції здійснити покупку від 30 л будь-якого виду пального із наявних на автозаправних станціях «SOCAR», окрім скрапленого газу, а саме: «92», «95», «Nano 95», «Nano 98», «Nano ДП», «Diesel Nano Extro».
2.1.2. При придбанні пального, розраховуватись на касі виключно або готівкою, або банківською платіжною карткою і не використовувати при цьому купони на знижку на пальне
2.1.3. Скористатися карткою «LEVEL» при розрахунку на касі;
2.2. Порядок розіграшу та визначення переможця Призу передбачається даними Правилами (п. 4 цих Правил).
2.3. Приз передбачає покупку предмета розіграшу за ціною від 0,01 грн, в залежності від призу.
2.4. Головний приз передбачає покупку предмета розіграшу за ціною 1,20 грн.


3. ЗАСТЕРЕЖЕННЯ
3.1. УВАГА! Купівля скрапленого газу не надає права участі в Акції.
3.2. Оплата за пальне смарт-картами або бланками-дозволами (паливними талонами) не надає права участі в Акції.
3.3. Приз не підлягає передачі третім особам, надання грошового еквівалента Призу також не передбачено.
3.4. Дана Акція не поширюється та не стосується будь-яких супутніх товарів, що реалізуються на АЗС «SOCAR».


4. ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦЯ РОЗІГРАШУ ПРИЗУ
4.1. В розіграші беруть участь лише зареєстровані картки level.
4.2. Визначення переможця розіграшу Головного Призу буде відбуватися 3 січня 2018 року за випадковою ймовірністю, шляхом автоматичного «випадкового вибору» на сайті random.org серед усіх учасників, які виконали умови данної акції. Організатор зберігає за собою право змінити механізм визначення переможця.
4.3. Визначення переможця розіграшу Призу проводиться серед Учасників Акції, які виконали всі умови Акції, зазначені в даних Правилах, та набули статусу претендентів на виграш. Для цього Організатором проводиться робота по визначенню набору карт лояльності, власники котрих виконали всі умови Акції, зазначені в даних Правилах.
4.4. Визначення переможців розіграшу Призів буде відбуватися щоп'ятниці (8 грудня, 15 грудня, 22 грудня, 29 грудня) протягом всього терміну дії Акції за випадковою ймовірністю, шляхом автоматичного «випадкового вибору» на сайті random.org серед усіх учасників, які виконали умови данної Акції. Організатор зберігає за собою право змінити механізм визначення переможця. При цьому, Учасники Акції, які виконали її умови в період з 1 по 7 грудня включно беруть участь в розіграші від 8 грудня, в період з 8 по 14 грудня включно беруть участь в розіграші від 15 грудня, в період з 15 по 21 грудня включно беруть участь в розіграші від 22 грудня, в період з 22 по 28 грудня включно беруть участь в розіграші від 29 грудня.
4.5. Претендент на виграш, який є власником картки лояльності «level», яку було обрано шляхом автоматичного «випадкового вибору» буде повідомлений про це не пізніше ніж протягом 96 годин з моменту проведення розіграшу засобами телефонного зв’язку, або за допомогою відповідного повідомлення на зазначену при реєстрації картки лояльності електронну поштову адресу або SMS-повідомленням на зазначений при реєстрації картки лояльності телефонний номер.
4.5.1. З моменту надіслання електронного повідомлення або SMS-повідомлення про перемогу в Акції, Учасник-переможець вважається повідомленим про свою перемогу належним чином.
4.5.2. Виходячи із встановлених правил Акції, у претендента на виграш, з моменту набрання ним даного статусу, виникає зобов’язання щодо вчасного ознайомлення із повідомленням про перемогу.
4.5.3. Організатор Акції не несе відповідальності за несвоєчасне отримання та/або несвоєчасне ознайомлення претендентом на виграш із електронним або SMS повідомленням про перемогу, у зв’язку із чим таким претендентом не буде виконано зі свого боку зобов’язання, передбаченого п. 5.1. цих Правил.
4.6. З метою досягнення цілі Акції, на випадок, якщо виявлений переможець не виконає умов, визначених п. 5 цих Правил, розіграш Призу переноситься на наступний тиждень. Отже, в разі не виконання умов цих Правил переможцем Акції, розіграш Призу переноситься на наступний тиждень і так далі, поки наступний виявлений переможець не виконає всі, визначені п. 5 цих Правил, умови (зобов’язання).

5. УМОВИ ПРИСВОЄННЯ СТАТУСУ ПЕРЕМОЖЦЯ. ЗОБОВ’ЯЗАННЯ ПЕРЕМОЖЦЯ
5.1. Претендент на виграш, номер картки лояльності якого буде визначеним таким, що виграв Приз, зобов’язаний не пізніше п’яти діб з дня отримання повідомлення про виграш, надати Організатору особисті документи: оригінал паспорту та ідентифікаційного коду, а також їх копії (скан копії);
5.2. Претендент на виграш, номер картки лояльності якого буде визначеним таким, що виграв Головний Приз, зобов’язаний не пізніше ніж протягом 5 (п`яти) календарних днів з дня проведення розіграшу, підписати та надати Організатору розписку у письмовому вигляді про погодження із умовами отримання Призу, визначеними цими Правилами та про надання згоди на оброблення, використання, тощо його персональних даних.
5.3. Разом із письмовою розпискою претендент на виграш Головного призу зобов’язаний підписати зі свого боку нотаріальний договір купівлі-продажу транспортного засобу з умовами, де продавцем є Замовник Акції, покупцем є Учасник-переможець Акції, а сума договору становить 1 грн. 20 коп. (одна гривня двадцять копійок) – дана сума не може підвищуватись Замовником/Організатором – є умовою Акції, що не підлягає зміні.
5.4. Приз може бути отриманий Учасником Акції виключно на умовах, визначених даними Правилами Акції.
5.5. Всі витрати, пов’язані із нотаріальним оформленням договору купівлі-продажу транспортного засобу, переоформленням транспортного засобу, банківськими послугами, тощо покладаються на переможця Акції.
5.6. Даними Правилами Акції визначаються наступні обов’язкові умови отримання Призу претендентом на виграш та набуття ним статусу переможця:

зобов’язання протягом двох років з моменту отримання Призу не порушувати зовнішнього виду Призу, в тому числі цілісність розміщених на ньому наліпок з брендуванням «SOCAR»;
зобов’язання протягом двох років з моменту отримання Призу не відчужувати Приз (майно) без згоди на це Замовника Акції. Дана умова передбачає згоду, при укладанні договору купівлі-продажу, з боку покупця – переможця Акції, на накладання заборони відчуження майна строком на два роки.
 

6. ІНШІ УМОВИ
6.1. Участь в Акції автоматично означає факт ознайомлення та повну та безумовну згоду Учасника акції з даними Правилами без будь-яких виключень.
6.2. Порушення Учасником Акції даних Правил або його відмова від належного виконання даних правил та своїх зобов’язань або їх неналежне виконання (виконання з порушеннями встановлених цими Правилами вимог) вважається відмовою учасника від участі в Акції та отримання заохочень Акції, при цьому такий Учасник не має права на отримання від Організатора будь-якої компенсації.
6.3. Для отримання Призу учасник Акції має надати Організатору інформацію та документи, визначені даними Правилами. Фактом участі в даній Акції Учасник Акції підтверджує вірність наданої інформації та згоду на її подальше використання.
6.4. На виконання умов Закону України «Про захист персональних даних» (надалі – Закон) Учасникам Акції повідомляється:
6.4.1. власником та розпорядником персональних даних учасників та переможців Акції є Організатор Акції, якому надаються всі права, передбачені Законом;
6.4.2. персональні дані учасників Акції обробляються з метою забезпечення участі в цій Акції, маркетингових відносин, рекламних відносин, податкових відносин та відносин у сфері бухгалтерського обліку;
6.4.3. у зв’язку із (на підставі) визначеними в п.6.4.2. цих Правил обставинами, обробляються такі персональні дані: ім’я, прізвище та по батькові; паспортні дані; ідентифікаційний код; адреса реєстрації/фактичного проживання; інші дані, при необхідності, які, без отримання від Учасників Акції окремої згоди та/або їх повідомлення, можуть бути передані третім особам;
6.4.4. з персональними даними Учасників Акції будуть вчинятись наступні дії: збирання, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання, поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних;
6.4.5. персональні дані Учасників Акції будуть оброблятися з моменту їх отримання та зберігатимуться протягом терміну, який передбачено законодавством України для виконання мети, яка визначена у п. 6.4.2. цих Правил, після чого вони будуть знищені у зв’язку із закінченням строку зберігання персональних даних;
6.4.6. учасники Акції можуть відкликати згоду на обробку своїх персональних даних, надіславши відповідне повідомлення на адресу Організатора: [email protected], але при цьому вони втратять право на участь в Акції/отримання Головного призу/ Призу.
6.5. Беручи участь в цій Акції, тим самим Учасниками Акції надається згода Організатору на оброблення персональних даних в об’ємі та на умовах, визначених цими Правилами.
6.6. Беручи участь в цій Акції, тим самим Учасники Акції надають згоду на безкоштовне використання персональних даних з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою, методами, що не порушують вимог чинного законодавства України, зокрема, але не обмежуючись, на безоплатне використання імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього з рекламною/маркетинговою метою, в тому числі право публікації в засобах масової інформації, тощо. Усі відео-, аудіо- та фотоматеріали, зроблені за участю Учасників Акції, створені під час проведення Акції та після неї, є власністю Організатора і можуть використовуватись без будь-яких погоджень та/або обмежень та без будь-якого відшкодування. Переможець Акції зобов’язується, при необхідності (за вимогою Організатора), прийняти участь у фотосесії, відео-зйомці для проведення рекламних/маркетингових заходів (для виготовлення графічних матеріалів, тощо), при цьому винагорода за це входить до вартості отриманого Призу (без додаткових виплат). Усі права інтелектуальної власності, що виникають у зв’язку з виконанням даного пункту Правил, належать Організатору.
6.7. Організатор не несе відповідальності у випадку не виконання своїх зобов’язань Учасниками/переможцем Акції, надання ними неповної, недостовірної, застарілої інформації (персональних даних).
6.8. У випадку виникнення ситуацій, що припускає неоднозначне тлумачення даних Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором.
6.9. Податковим агентом Акції є Організатор.
6.10. Акція «Щедрі дива від SOCAR» не є лотереєю, іншою діяльністю в сфері грального бізнесу або конкурсом. Умови Акції не є публічною обіцянкою винагороди або умовами конкурсу.

заповнити анкету