You need to enable js in your browser settings to properly display the site. Для корректного отображения сайта Вам необходимо включить js в настройках браузера. Для коректного відображення сайту Вам необхідно включити js в налаштуваннях браузера.

Щорічно в світі передчасно народжується понад 15 мільйонів дітей. В Україні кожна 10-та дитина народжується раніше строку. Це перша причина смертності серед дітей до 5 років. Кожна з цих історій – це біль і відчай, молитва і надія І ми не можемо залишатися осторонь.

Щонеділі протягом новорічного періоду ми будемо перераховувати 50 копійок з кожної проданої одиниці товару в Buta Market та Buta cafe на благодійну мету – придбання реанімаційного обладнання для дитячої лікарні ОХМАДИТ.

Завітавши на SOCAR в ці дні, ви також зробите свій внесок в підтримку життя дітей, які побачили цей світ раніше строку. Разом ми збільшимо їх шанс на порятунок! Акція діє 3.12,  08.12,  15.12,   22.12,   29.12 та на Різдвяні свята – 05.01, 6.01, 7.01.

Фото 22084 - Життя на долоні

Життя на долоні

Напередодні новорічних і різдвяних свят SOCAR постійно підтримує ті чи інші благодійні ініціативи. Ми знаємо, що наші Гості поділяють цінності компанії. Тому ми вирішили зробити цей процес постійним. За 8 років на ринку України SOCAR заробив великий кредит довіри як у клієнтів, так і у партнерів. Ми хочемо, щоб ця довіра працювала в ім'я Добра.

Генеральний директор SOCAR Energy Ukraine Єльчін Мамєдов

 

Календар акції:

.