You need to enable js in your browser settings to properly display the site. Для корректного отображения сайта Вам необходимо включить js в настройках браузера. Для коректного відображення сайту Вам необхідно включити js в налаштуваннях браузера.

Продовжуючи ребрендинг усіх підприємств SOCAR в Азербайджані та за його межами, компанія запускає в Україні автозаправні комплекси з новим логотипом. В оновленому варіанті логотипу тепер присутній символ вогню, що  займає важливе місце в азербайджанській культурі, а кольори лого повторюють кольори Державного прапору Азербайджану і презентують країну на міжнародній арені.

В Україні перший АЗК з новим логотипом SOCAR відкрився в Одесі. Він став 14-м автозаправним комплексом SOCAR в Одеському регіоні та 51-м в Україні.

Автозаправний комплекс розташувався у великому промисловому мікрорайоні Одеси Пересип, де знаходяться заводи, фабрики, автопарки і склади різних підприємств. Таке місцеположення обумовлює високу відвідуваність АЗК, який приймає автомобілі, що прямують у великий спальний район Одеси селище Котовського та в м. Миколаїв.

На даному АЗК площею 1074 м2 для видачі палива клієнтам встановлено вісім пальвороздавальних колонок. Одночасно тут можуть заправлятися пальним шістнадцять автомобілів. На АЗК реалізуються п'ять видів нафтопродуктів – бензини А-92, А-95, покращений бензин А-95 Nano, дизельні палива Nano і Nano Extrо.

Даний автозаправний комплекс проектувався і будувався з урахуванням його вузлового розташування. На ньому для зручності гостей завжди доступні: безкоштовні підкачка шин і долив води у бачок склоомивача, автомийка, wi-fi, підзарядка мобільних телефонів, бізнес куточок, WC для людей з обмеженими фізичними можливостями, пеленальний столик для дітей.

Традиційно на автозаправному комплексі працює Buta cafe і просторий магазин з розширеним асортиментом супутніх товарів. До сплати приймаються готівкові гроші, банківські та паливні картки, а також бонусні карти level.

Інші новини

Всі новини
Фото 63742 - Новини

Електронні сертифікати SOCAR

Читати далі
Фото 58859 - Новини

Турбо-турбота від KIMS! Здавайте речі у хімчистку за 1 хвилину

Читати далі