You need to enable js in your browser settings to properly display the site. Для корректного отображения сайта Вам необходимо включить js в настройках браузера. Для коректного відображення сайту Вам необхідно включити js в налаштуваннях браузера.

SOCAR розширює географію діяльності на ринку паливного рітейлу, відкриваючи фірмові автозаправні комплекси в Україні в тих регіонах, де раніше компанія не була представлена, зокрема, у Харківській області.

Три перших автозаправних комплексиу Харкові під брендом SOCAR відкритоза адресами:  вул. Мар'їнська 2-б, вул. Уборевича, 15 та вул. Жовтневої революції, 131-ст.

«Вихід на паливний ринок Харкова – другого за чисельністю міста-мільйонника України – важливий етап у розвитку компанії, – зазначає генеральний директор SOCAR Energy Ukraine Ельчін Мамєдов. – Він дозволить забезпечувати більшу кількість населення України сертифікованими європейськими нафтопродуктами».

На нових АЗК у Харкові реалізується пальне, що вироблене на модернізованих НПЗ Польщі, Литви, Білорусі, та відповідає екологічному стандарту «Євро-5». Лінійка нафтопродуктів представлена бензинами А-92, А-95, преміальним А-95 «Nano» і дизельним пальним «Nano».

До оплати приймаються готівкові гроші, банківські та паливні картки, а також бонусні карти level. В якості безкоштовних додаткових сервісів на АЗК наявні: підкачка шин, долив води в бачок склоомивача, wi-fi, підзарядка мобільних телефонів, WC.

Автозаправні комплекси SOCAR у Харкові, як і в інших містах України, працюють за принципом handicapfriendly. Тобто вони максимально адаптовані для людей з обмеженими можливостями здоров'я, а тому обладнані пандусами та спеціальними вбиральнями.

Інші новини

Всі новини
Фото 66391 - Новини

Меню літніх напоїв у Buta Cafe

Читати далі
Фото 68075 - Новини

SOCAR вимагає проведення прозорого конкурсу від Одеського припортового заводу

Читати далі