You need to enable js in your browser settings to properly display the site. Для корректного отображения сайта Вам необходимо включить js в настройках браузера. Для коректного відображення сайту Вам необхідно включити js в налаштуваннях браузера.

З 10-го вересня у Харкові працює новий автозаправний комплекс SOCAR із легендарними нью-йорськими хот-догами Nathan’s Famous в асортименті Buta cafe.

У Харкові на перетині вулиць Отакара Яроша і Клочківській відкрився 6-й АЗК SOCAR , який оснащений:

- двома двосторонніми паливороздавальними колонками для світлих нафтопродуктів;
- однією двосторонньою газороздавальною колонкою для продажу LPG.

Гості АЗК можуть придбати всю лінійку пального, виробництва литовського заводу ORLEN: DIESEL NANO Extro, NANO ДТ, бензин NANO 95, А-95 та LPG. 

Комфортність

Дизайн нового АЗК виконаний у традиційному для SOCAR hi-tech стилі.  Він поєднує полігональні поверхні в інтер'єрі, дизайнерські меблі із характерним  мінімалізмом. Ще одна відмінна риса АЗК SOCAR — світлодіодні екрани з високою роздільною здатністю, якими оснащені цінова стела і колони. 

Новий АЗК у Харкові, як і всі інші комплекси SOCAR в Україні спроєктований з урахуванням потреб людей з інвалідністю: автоматичні двері на вході, адаптовані вбиральні, достатній простір між стелажами, розмітка для паркування.

На території автозаправного комплексу доступні традиційні для SOCAR безкоштовні сервіси: підпомпування шин, бізнес-куточок з принтером та можливістю зарядити мобільний телефон, Wi-Fi, пеленальний столик, тераса. Площа торгового залу — 128 м².

Нью-йорські хот-доги Nathan’s Famous в асортименті

Харків став третім містом в Україні, після Києва та Одеси, де можна придбати легендарні американські хот-доги, яких лише у США з’їдають понад 20 мільярдів щороку. 

Складники для них привозять з усього світу. Зокрема, картоплю доставляють із Нідерландів. Права на її унікальний розмір та тип нарізки Crinkle Cut належать виключно Nathan’s Famous. Сосиски із 100% яловичини, виготовлені практично за тією ж рецептурою, яку розробили засновники франшизи понад 100 років тому. Саму ж яловичину доставляють лише із Німеччини та США. Рецептура булочок була розроблена французькими пекарями, а доставляють їх для SOCAR із країн Балтії. Більше фактів про хот-доги Nathan’s Famous можна прочитати тут.  

Нагадаємо, у квітні 2021 року SOCAR придбала франшизу Nathan’s Famous

Подарунки для всіх!

На честь відкриття нового АЗК, до кінця вересня кожен гість автозаправного комплексу отримає  гарантований подарунок. Для цього у період з 10 до 30 вересня 2021 потрібно купити на новій АЗК будь-яку кількість пального.

Можна рандомно виграти один з гарантованих призів:

- промокод на 100 грн в мережу кінотеатрів «Планета кіно»;
- шоппери;
- кава або кавовий напій на вибір;
- кешбек на наступну заправку  топливом NANO або  LPG.

Головний приз акції — повний бак пального для одного переможця.

Брати участь в акції можна необмежену кількість разів до кінця вересня.

Каву та кешбек можна отримати лише на новій АЗК.