You need to enable js in your browser settings to properly display the site. Для корректного отображения сайта Вам необходимо включить js в настройках браузера. Для коректного відображення сайту Вам необхідно включити js в налаштуваннях браузера.

28 травня 2018 року Азербайджанська Демократична Республіка святкує 100-річчя з Дня Заснування.

Поважаючи традиції і законодавство країни, на території якої ми проводимо свою діяльність, як бізнес-представник Азербайджанської республіки, SOCAR багато робить для того, щоб знайомити українців з культурою і традиціями нашої історичної Батьківщини. На честь 100-річчя Республіки, компанія також підготувала для вас безліч приємних сюрпризів.

Протягом усього травня відвідавши одну з наших АЗК, ви можете виграти 100 грн на наступну заправку авто. Умови акції шукайте за посиланням.

Заглянувши до нашої групи в соціальній мережі Facebook та Instagram, ви матимете нагоду перевірити свою ерудицію і взяти участь у розіграші призів. Двом щасливчикам удача посміхнеться найбільше. Їх очікує незабутня поїздка в Баку – сучасне, надзвичайне місто Країни вогнів.

А ще ми будемо розповідати вам про азербайджанську культуру, традиції, важливі історичні події. Це тільки на перший погляд наші країни абсолютно різні. Насправді, у нас багато спільного, і найголовніше – ми всі мріємо про мир, щастя, міцні сім'ї та здійснення бажань.

SOCAR об’єднує!

Інші новини

Всі новини
Зі святом весни та азербайджанським Новим роком!

Зі святом весни та азербайджанським Новим роком!

Читати далі
Фото 42335 - Новини

Мережа SOCAR — безпечний простір для співробітників та гостей!

Читати далі