You need to enable js in your browser settings to properly display the site. Для корректного отображения сайта Вам необходимо включить js в настройках браузера. Для коректного відображення сайту Вам необхідно включити js в налаштуваннях браузера.

Торговий дім «Сокар Україна» знизив вартість ДТ, яке зобов'язався поставити Центру забезпечення виробництва АТ «Укрзалізниці» за підсумками грудневих аукціонів на Prozorro.

Згідно з контрактом, нафтотрейдер взяв на себе зобов'язання поставити 10 тисяч тонн нафтопродуктів за ціною на рівні 31 968 грн/т. з ПДВ, що цілком відповідало рівню ринкової вартості на момент оголошення тендеру.

Хочеться відзначити, що тендерна процедура проходила в суворій відповідності до законодавства України. Запрошення на переговори щодо перегляду розрахункової ціни поставок відбулося тільки після завершення процедури оскарження, яка і привела до блокування торгів.

Також хочеться підкреслити, що відповідно до тендерної документації, при проведенні аукціонів із застосуванням формульних розрахунків, переможці фіксують націнку, виходячи з котирувань Platts і валютного курсу, що діють на момент укладання угоди. Тому дане рішення компанії SOCAR продиктовано не стільки законодавчими, скільки етичними нормами ведення бізнесу.

«Бездоганна репутація – наш головний актив. Все формульні контракти компанія виконує своєчасно, згідно з умовами, зазначеними у договорі, навіть в тому випадку, коли з-за різниці в валютних котируваннях це не відповідає комерційним інтересам», – підкреслили в SOCAR.

Хочеться відзначити, що відкрита і послідовна політика азербайджанської компанії в 2016 році призвела до низки ключових змін в системі державних закупівель і, як наслідок, поліпшення якості конкуренції на паливному ринку України.

Інші новини

Всі новини
Зі святом весни та азербайджанським Новим роком!

Зі святом весни та азербайджанським Новим роком!

Читати далі
Фото 42335 - Новини

Мережа SOCAR — безпечний простір для співробітників та гостей!

Читати далі