You need to enable js in your browser settings to properly display the site. Для корректного отображения сайта Вам необходимо включить js в настройках браузера. Для коректного відображення сайту Вам необхідно включити js в налаштуваннях браузера.

Мережа АЗС SOCAR спільно з європейськими компаніями «VIALTIS» і «Instantic» почала розвивати в Україні новий напрямок безготівкового розрахунку за паливо.

Результатом співпраці офіційного представника компанії SOCAR Energy Ukraine підрозділу «С Кард Сервіс» і міжнародної датської компанії «VIALTIS» стала платформа, яка дозволяє користувачам розраховуватися за паливо на АЗК з мобільного телефону за допомогою SMS-повідомлень.

Цей спосіб оплати особливо вигідний великим компаніям, які більше не прив’язані до процесу видачі талонів або паливних карток. Відкриваючи свій кабінет на платформі, компанія закуповує необхідну кількість пального, а водії отримуючи 7-значний код у SMS-повідомленні розраховуються з його допомогою на АЗК. Таким чином, компанія може контролювати процес витрати пального і не мати територіальної прив’язки до місця знаходження транспортних засобів.

Даною системою, для оптимізації логістичних процесів, вже давно користуються у Європі. В Україні ж така функція з’явилася лише у цьому році.

Інші новини

Всі новини
Фото 63353 - Новини

АЗК SOCAR в с. Себине зупиняють свою роботу

Читати далі
Фото 63742 - Новини

Електронні сертифікати SOCAR

Читати далі