You need to enable js in your browser settings to properly display the site. Для корректного отображения сайта Вам необходимо включить js в настройках браузера. Для коректного відображення сайту Вам необхідно включити js в налаштуваннях браузера.

Президент Азербайджанської Республіки Ільхам Алієв нагородив орденом «Шохрат» (орденом «Слава») Президента Державної нафтової компанії Азербайджанської Республіки (SOCAR) Ровнага Абдулаєва.

Відповідний указ опублікований на офіційному сайті Президента Азербайджанської Республіки. У ньому говориться, що Ровнаг Абдуллаєв удостоєний нагороди «За заслуги в розвитку нафтової промисловості в Азербайджанській Республіці».

Колектив SOCAR в Україні вітає Президента SOCAR Ровнага Абдулаєва зі знаменною подією – врученням ордена «Шохрат», а також з Днем Народження. Бажаємо міцного здоров'я, сімейного благополуччя і невичерпності життєвих сил у здійсненні великих звершень.

03 квітня Ровнаг Абдулаєв відзначає своє 50-річчя. Посаду Президента Азербайджанської Державної нафтової компанії (SOCAR) він займає з 2005 року. На цей час припали резонансні події світового енергетичного ринку і великий поступ у розвитку енергетичних відносин між Азербайджаном та іншими країнами світу, включаючи будівництво нафтопереробного заводу контейнерного терміналу в Туреччині, початок другої фази розробки азербайджанського газоконденсатного родовища «Шах Деніз», реалізація інфраструктурного проекту ТАNАР.

Інші новини

Всі новини
Фото 63742 - Новини

Електронні сертифікати SOCAR

Читати далі
Фото 63353 - Новини

АЗК SOCAR в с. Себине зупиняють свою роботу

Читати далі