You need to enable js in your browser settings to properly display the site. Для корректного отображения сайта Вам необходимо включить js в настройках браузера. Для коректного відображення сайту Вам необхідно включити js в налаштуваннях браузера.

Як представник Азербайджану в Україні, SOCAR поважає всі національні атрибути дружньої держави, при цьому толерантно ставиться до особистих можливостей своїх співробітників, в тому числі тих, які стосуються володіння мовами.

У мережі АЗК SOCAR в Україні працює 1700 осіб, які представляють більше 10 національностей. Забезпечуючи цих людей робочими місцями та заробітною платою, СОКАР наполягає виключно на якісному виконанні ними своїх обов'язків у відповідності до можливостей людини, та подальшому розвитку, що забезпечує прогрес в майбутньому.

Стандарти обслуговування клієнтів компанії виконані двома мовами: українською та російською, для того щоб залишити право вибору громадянам України розмовляти тією мовою, якою на даний момент для них це можливо.

«Межі можливостей у всіх різні. Наразі для когось – це здатність вільно і невимушено розмовляти українською мовою. Для нас представляти Азербайджан в Україні означає – поважати її атрибути, залишаючись толерантними до її громадян та їхніх можливостей. Ми віримо в краще в наших співробітниках і з любов'ю сприяємо їхньому розвитку!», – каже Ігор Орлов, Директор з роздробу компанії SOCAR.

Інші новини

Всі новини
Фото 63742 - Новини

Електронні сертифікати SOCAR

Читати далі
Фото 63353 - Новини

АЗК SOCAR в с. Себине зупиняють свою роботу

Читати далі