You need to enable js in your browser settings to properly display the site. Для корректного отображения сайта Вам необходимо включить js в настройках браузера. Для коректного відображення сайту Вам необхідно включити js в налаштуваннях браузера.

Всеукраїнська інформаційна кампанія з безпеки готівкових розрахунків «Анатомія гривні» розпочалася 7 липня. Її підтримала компанія SOCAR Energy Ukraine. Тепер працівники 56 АЗК SOCAR, які пройдуть спеціальне навчання від Національного Банку України, зможуть допомогти клієнтам перевірити гривні на справжність та нагадати, які банкноти та монети в обігу, а які вже не приймаються до оплати. Власне, саме це і є основною метою інформаційної кампанії. 

Під час її проведення, Національний банк спільно із SOCAR Energy Ukraine, а також разом із усіма партнерами, що долучилися до акції:

інформуватимуть мешканців України, де обміняти вилучені з обігу, зношені, пошкоджені, сумнівні щодо справжності банкноти та монети;
розповідатимуть про елементи захисту гривні.

Інформаційна кампанія триватиме до вересня цього року по всій території України. Вона відбувається за підтримки кіберполіції та департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції.

Інші новини

Всі новини
Фото 140311 - Новини

SOCAR у десятці найбільших платників податків паливного ринку України

Читати далі
Фото 140102 - Новини

Тепер оплатити пальне бізнес-клієнти можуть через додаток «SOCAR level»

Читати далі