You need to enable js in your browser settings to properly display the site. Для корректного отображения сайта Вам необходимо включить js в настройках браузера. Для коректного відображення сайту Вам необхідно включити js в налаштуваннях браузера.

Сьогоднішній теплий день став по-справжньому яскравим для київського скверу ім. Мусліма Магомаєва, адже його територію почали прикрашати вічнозелені туї та акації. До процесу посадки дерев долучилася і Команда ТОП-менеджменту SOCAR на чолі із Генеральним директором Ельчіном Мамєдовим.

Організаторами заходу виступили працівники посольства Азербайджану в Україні на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом паном Азером Худієвим  та представники азербайджанської діаспори. Саме за їхнього сприяння у минулому році сквер було відкрито, а присвятили зелену зону азербайджанському артисту і композитору Мусліму Магомаєву.

З почуттям глибокої поваги до відомого баритону, учасники власноруч доповнили територію скверу новими насадженнями. Адже дерево – символ багатовікової сили, яка ототожнюється з пам’яттю та любов’ю до творчості митця.

Інші новини

Всі новини
Зі святом весни та азербайджанським Новим роком!

Зі святом весни та азербайджанським Новим роком!

Читати далі
Фото 45329 - Новини

Робіть замовлення в мобільному додатку level

Читати далі