You need to enable js in your browser settings to properly display the site. Для корректного отображения сайта Вам необходимо включить js в настройках браузера. Для коректного відображення сайту Вам необхідно включити js в налаштуваннях браузера.

Правила реєстрації

Зареєструйте картку після отримання на смартфоні (планшеті) учасника програми або зателефонуйте на гарячу лінію 0 (800) 50 85 85

 

Заповніть реєстраційну форму

Реєструючись, вкажіть усі необхідні відомості та поставте відмітку навпроти «Згоден із правилами програми»*

Фото 19188 - Правила реєстрації
Фото 19832 - Правила реєстрації
Фото 19190 - Правила реєстрації

Активація особистого кабінету

Після заповнення реєстраційної форми на вашу електронну адресу, зазначену під час реєстрації, надійде лист від команди підтримки Програми SOCAR level. Відкрийте його та перейдіть за посиланням, активуючи особистий кабінет.

Увага! Запам’ятайте кодове слово, вказане при реєстрації. Воно необхідне щоб заблокувати та розблокувати втрачену картку.

Вітаємо! Ваша картка активна, а ви можете безперешкодно користуватись усіма перевагами SOCAR level.

*Факт заповнення реєстраційної форми свідчить про те, що Учасник погоджується з тим, що його ім'я, прізвище, фотографії можуть бути використані Організаторами програми з рекламною, маркетинговою метою, при проведенні телемаркетингу, у тому числі при публікації в ЗМІ, без сплати винагороди та попереднього узгодження. У разі, якщо Вам необхідно блокувати карту, зверніться на гарячу лінію Програми level за телефоном 0-800-50-85-85, дайте відповіді на низку питань оператора і назвіть ПІН-код карти та кодове слово або самостійно блокуйте свою level CARD в особистому кабінеті, який прив'язаний до вашого рахунку.

Картка level

level card 1
Лицева сторона картки level
Номер картки level
PDF код, який дублюється на упаковці
Номерна картка-дублікат
level card 1
level card 1
level card 1
  • 1. Лицева сторона картки level
  • 2. Номер картки level
  • 3. PDF код, який дублюється на упаковці
  • 4. Номерна картка-дублікат

УВАГА! Заблокована level CARD не відновлюється. Але всі бонуси та преференції з неї можливо перенести на новостворений бонусний рахунок Учасника у вашому особистому кабінеті.