You need to enable js in your browser settings to properly display the site. Для корректного отображения сайта Вам необходимо включить js в настройках браузера. Для коректного відображення сайту Вам необхідно включити js в налаштуваннях браузера.

SOCAR продовжує підтримувати освітні заходи для соціально незахищеної молоді. У вересні в Одесі компанія стала паливним партнером конференції «Хочу. Можу. Буду!» для дітей з притулків та інтернатів.

Три дні поспіль 120 старшокласників разом із досвідченими українськими підприємцями вчилися реалізовувати свої ідеї та створювати бізнес-проекти. Для своїх проектів діти самостійно обирали одну із запропонованих спеціалізацій: кафе, бренд одягу, салон краси, готель або фітнес-клуб.

У ігровому форматі вони вчилися працювати у команді, самостійно захищали свою позицію, планували роботу. Багатьом дівчатам і юнакам захід допоміг розібратися у захопленнях. Декотрі повернулися з конференції чітко розуміючи, яку професію обрати в майбутньому.

Підтримка освітніх проектів – один із найважливіших напрямків роботи благодійного фонду «Сокар Благо». Адже кожна дитина, незалежно від того, в якій родині вона народилася, має право на якісну освіту і щасливе майбутнє.

«Саме тому влітку цього року ми відправили дитячими будинками Київщини мобільну лабораторію робототехніки. Більше 100 дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали можливість долучитися до світу роботів і 3D-технологій. А у вересні ми прийняли рішення допомогти з профорієнтацією юнацтву з інтернатів Одеської області», – зазначили у БФ «Сокар Благо».

Інший напрям роботи фонду – це співпраця з організаціями, які захищають інтереси хворих дітей. Цього літа «Сокар Благо» на прохання благодійного фонду «Таблеточки» підтримав у критичній ситуації спеціалізовану лікарню «Охматдит». SOCAR направив 200 тис. гривень на придбання реагентів для референс-лабораторії. Ці реагенти життєво необхідні для діагностики та лікування дітей, хворих на рак крові. Їх використання дозволяє лікарям призначити дітям найбільш ефективне і безпечне лікування. Завдяки благодійним внескам, зокрема і SOCAR, більше 200 онкохворих дітей з усієї України отримали шанс одужати і жити повноцінним життям.