l e v e l

Правила реєстрації

Після отримання картки її необхідно зареєструвати. Це можна зробити у два способи:
- на сайті www.socar.ua
- через мобільний додаток (планшет встановлений на АЗС/мобільний пристрій учасника програми).

Цю процедуру можна провести на будь-якій АЗС SOCAR

Заповніть реєстраційну форму на сайті або в мобільному додатку
image

В обох випадках заповнюється реєстраційна форма, до якої вносяться відомості про власника карти, до того ж власник картки ставить відмітку опції «Згоден із правилами програми»*.
Після правильного заповнення реєстраційної форми, перевірте електронну поштову скриньку (зазначену Вами під час реєстрації), відкрийте лист від команди підтримки Програми LEVEL SOCAR і в ньому перейдіть за посиланням, активуючи тим самим Ваш особистий кабінет.

УВАГА! Дуже важливо запам'ятати кодове слово, яке Ви вказуєте при реєстрації. Воно необхідне для блокування/розблокування картки при втраті картки.

Тепер Ваша карта готова до повноцінного використання!
*Факт заповнення реєстраційної форми свідчить про те, що Учасник погоджується з тим, що його ім'я, прізвище, фотографії можуть бути використані Організаторами програми з рекламною, маркетинговою метою, при проведенні телемаркетингу, у тому числі при публікації в ЗМІ, без сплати винагороди і попереднього узгодження.
У разі, якщо Вам необхідно блокувати карту, зверніться на гарячу лінію Програми LEVEL за телефоном 0-800-50-85-85), дайте відповіді на низку питань оператора і назвіть ПІН-код карти і кодове слово
або
самостійно блокуйте свою LEVEL CARD в особистому кабінеті, який прив'язаний до Вашого рахунку.

Карта LEVEL

Level card

Level card

УВАГА!
Заблокована LEVEL CARD не підлягає відновленню, але, при цьому на новозареєстрованому бонусному рахунку Учасника, у Вашому особистому кабінеті, якими Ви користувалися, можливо зберегти або відновити всі преференції і бонуси, що були нараховані на карту, яку Ви блокували.