sCard

Види і схеми роботи смарт-карт SOCAR:

Паливна смарт-карта - універсальна. З нею можна отримувати будь-які види нафтопродуктів зі знижкою, користуватися послугами автомийки по всій Україні.
Вона надає фіксовану знижку від ціни на нафтопродукти, порівняно з тією ціною, що вказана на стеллі АЗС.
Паливна картка – ідеальний вибір для підприємств, що здійснюють автоперевезення або часті поїздки територією України.
Поповнюється картка на суму, сплачену за рахунком-фактурою або договором.

«Лімітна схема»
- зручна для підприємств, які володіють великим автопарком. Дозволяє підключати до одного особового рахунку компанії будь-яку кількість смарт-карт, встановлювати фіксований ліміт пального для кожної автівки або водія. На смарт-карті «записана» інформація про те, який вид і яку кількість пального можна отримати за нею протягом доби/тижня/місяця. Така схема дає можливість контролювати загальний залишок коштів на рахунку і поповнювати його однією транзакцією, а не по кожній картці окремо.

«Електронний гаманець»
– на відміну від «лімітної схеми» кожна смарт-карта має свій власний «гаманець», який поповнюється на певну сумму. По мірі витрати пального клієнт лише надсилає запит в офіс компанії на поповнення. Дуже зручний для невеликих підприємств та фізичних осіб.

«ONLINE карти» – управління смарт-картою дистанційно в режимі онлайн.
Переваги ONLINE карт:

  • блокування/розблокування за 5 хвилин з моменту подачі заявки
  • можливість дистанційно додавати/видаляти види палива
  • можливість обмежити заправку за часом. Наприклад, водій зможе обслуговуватися на АЗС тільки по буднях з 9:00 до 18:00
  • встановлювати або змінювати ліміти на кількість споживаного пального як у гривнях, так і в літрах за добу, тиждень, місяць, що дозволяє заощаджувати
  • обмежувати кількістю операцій, що можливо здійснювати за картою

Як придбати смарт-карту?
Для придбання смарт-карти слід зателефонувати за номерами, вказаними нижче, та надати відповідну інформацію для укладання договору, вказавши кількість потрібних смарт-карт та вид нафтопродуктів.
Наші менеджери оперативно сформують і надішлють рахунок-фактуру на оплату. Після оплати отримати смарт-карту можна у будь-якому відділенні нашої компанії.

Перелік автозаправних комплексів, де приймаються смарт-карти sCard: